Etiket - Yarasa Branda

Asma Germe Branda

Asma Germe Branda

Kaliteli, dayanıklı ve pratik asma germe çadır modellerimiz ile asma germe çadırınızı hiçbir sorun yaşamadan uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Asma Germe Branda Nedir?

Branda modelleri arasında asma germe branda bir alanın üstünü kapatmak için kullanılan çadır modelleridir. Bu çadır modellerinde bir alanın üstüne çadır gerilir yan taraflar ise açık kalır. Asma germe çadır modellerimizi ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve beklentilerinize hitap edecek özelliklerde, estetik ve dayanıklı olacak şekilde tasarlıyor.

Asma Germe Branda Kullanım Alanları

Asma germe branda modellerimizi pek çok farklı alanda kullanabilirsiniz. Örneğin iş yerlerinizin, restoranların iç ve dış kısımlarında kullanabilirsiniz. Maç yapılan tribün ve halı sahaların üstünü kapatmak için tercih edebilirsiniz. Otopark ve amfi tiyatrolarda da asma germe çadırları kullanarak mekanınızı koruma altına alabilirsiniz. Bunun dışında evde, havuz kenarlarında, yürüyüş yollarında, alışveriş merkezlerinde ve daha pek çok yerde asma germe çadır modellerini kullanabilirsiniz. Asma Germe Branda Kullanmanın Avantajları Size sunduğumuz asma germe branda modelleri ile pek çok farklı avantaja sahip olabilirsiniz:
  • Asma germe çadır kullandığınız alanı dış etkilerden (güneş, hava değişimleri vs.) koruyabilirsiniz.
  • Sigara içilebilecek, güvenilir ve korunaklı alanlar oluşturabilirsiniz.
  • Asma germe çadırları aynı zamanda yoğun rüzgar olan alanlarda rüzgar kesici olarak kullanabilirsiniz.
  • Asma germe çadırları kullandığınız alanın daha temiz bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz.

Asma Germe Branda Fiyatları

Sizlere kaliteli, pratik bir şekilde kurulabilecek, oldukça dayanıklı, estetik bir tasarıma sahip, uzun ömürlü mekanizmalara sahip olacak şekilde üretiyor ve size oldukça ekonomik fiyatlar ile sunuyoruz. Asma germe çadıra ihtiyacınız varsa ihtiyacınız olan ebat ve beğendiğiniz asma germe çadır modelimizi bize iletebilir ve size net bir asma germe branda fiyatı teklifi sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Yarasa Çadır

Yarasa Çadır

Branda ve yarasa çadır sistemleri gibi alanlarda uzmanlaşmış olan firmamız kaliteli ürünlerini sizlerle bir araya getiriyor. Şekil itibariyle bir yarasayı anımsatan yarasa çadırı modelleri mekanlara görsel bir güzellik sunuyor. Yarasa çadır sistemleri her mekana özgü şekilde üretilebiliyor. Yarasa çadır her türlü mekanda kendisine yer bulabilir. Sahip olduğumuz değerlerimizle diğer firmaların önüne geçiyoruz. Müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda özel çadırlar imal ediyoruz. Üretim sürecinin tamamında özgün ve doğal modellerden destek alıyoruz. Ülkemizde çadır sistemleri genelinde akla gelen ilk firmalardan bir tanesiyiz.

Yarasa Çadır Nasıl Yapılır?

Yarasa çadırı sistemlerinin kurulumu kolay değildir. Alım yaptığınız firmadan kurulum ve teslimat konusunda destek alabilirsiniz. Evinizin bahçesinde ya da havuz kenarında gölgelik amaçlı kullanılan bu çardırlar beklentileri fazlasıyla karşılayabilir. Yarasa şeklinde benzeyen çadır ortama şıklık ta katıyor. Firmamız uygun fiyat avantajları ile çadır projelerinizde sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Satış sonrası farklı ödeme koşullarımız en uygun ürünlerini sunuyor. Keşif ve ürün tasarımı konusunda profesyonel kadromuz ile ihtiyaçlarınıza en uygun çadır ve tente modellerini hazırlıyoruz. Çadır modellerinde profesyonel ürün tasarımlarımız şimdi elinizin altına geliyor. Kuruluşumuzdan bu yana her zaman müşterilerimize en iyi çözümleri sunabiliyoruz. Sizlerin memnuniyetini önemsiyor ve buna göre hareket ediyoruz. Çadır sistemlerimiz firmamız tarafından garanti altına alınıyor. Depo çadırı sistemleri pek çok alanda kullanılır. Bu bölgeleri kapatarak içirişine eşyalarınızı ya da satın almış olduğunuz malları ekleyebilirsiniz. Kötü hava koşullarına son derece dayanıklı olan çadır sistemlerimiz beklentileri fazlasıyla karşılayabiliyor. Kullandığı yerde güneşten, yağmurdan ve kirden tüm eşyaları koruyabiliyor. İstediğiniz ölçülere göre yarasa çadır fiyatları sunabiliriz. Çadır sistemleri beton yapılara göre çok daha uygun maliyetli şekilde tasarlandı. Ürettiğimiz depo çadır sistemlerimiz için özel eklemeler yer alır. Bu sayede çadır sistemlerimiz uzun ömürlü kullanılabilir. Kolay kurulup sökülür olmasından dolayı başka bir alana taşınabilir. İstenilen her ölçüde izolasyonlu ve ya izolasyonsuz depo çadırları hazırlayabiliyoruz. Detaylı bilgi almak ve ürünlerimizi incelemek isterseniz telefon numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Yarasa Çadır Çeşitleri

Yarasa çadır modelleri bulundukları mekana görsel bir güzellik katarak, gölgelenme imkanı sunuyor. Bu çadır sistemleri her mekana özgü bir şekilde tasarlanıyor. Çadır sistemleri konusunda profesyonel uzman kadromuzla yanınızda olmaya devam ediyoruz. Yarasa çadır çadırları park ve bahçelerde sıklıkla karşımıza çıkıyor. Genellikle modern görüntüsü nedeniyle tercih edilen bu sistemler oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Yarasa çadır sistemleri şık ve modern yapıları ile göz dolduruyor. Daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bir çok kullanım alanına sahip olan bu çadır sistemleri ihtiyaçlara en iyi şekilde yanıt verebiliyor. Yarasa çadırları rüzgar ve fırtınalara karşı da yüksek koruma sunuyor. Bu çadır sistemleri üst düzey güvenlikli yapısı ile ön plana çıkıyor. Yarasa çadırları ayrıca bazı zamanlarda toplantı veya diğer organizasyonlarda da tercih edilmektedir. Bu çadır sistemleri rüzgar ve kar gibi çevresel etmenlere karşı son derece dayanıklıdır. Bakımını yaptırdığınız sürece yarasa çadırları yıllarca hizmet verebilmektedir. İsteklerinize göre farklı ölçüm ve yükseklik hesapları baz alınarak size göre çözümler üretebiliyoruz. Yarasa çadırlarını mekanınıza özel tasarlamanız için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile istediğiniz türde çardır yapabiliriz. Nerede olursanız olun Türkiye’nin tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet verebiliyoruz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız. Yarasa çadır fiyatları konusunda da beklentilere tam olarak yanıt verebiliyoruz.

Call Now ButtonDokun Ara